מוסד גמילה

התמכרות לאלכוהול וסמים מכל הסוגים גורמת נזק היקפי לגוף, לנפש ולסביבתכם הקרובה. ללא טיפול ממוקד ומקצועי ההתמכרות תגרור אחריה מפלה פיננסית, פירוק של קשרים זוגיים, אבדן הכנסות, נזק גופני ופגיעות רגשיות. מרכז ויקטוריה רנסנס מציע מענה מדויק ומקצועי לכל סוגי ההתמכרויות כולל גמילה באשפוז מלא, גמילה פיזית, טיפול פסיכו-סוציאלי. מוסד גמילה מנוסה ומסור כמו ויקטוריה רנסנס מחזיר את המכור ומשפחתו במהרה לתפקוד נורמטיבי.

מתי כדאי לפנות מיד אל מוסד גמילה?

מיד כאשר המכור מזהה שהוא סובל מבעיית סמים או אלכוהול כדאי לפנות לייעוץ מקצועי. פנייה מוקדמת ככל האפשר אל מוסד גמילה מצמצמת את הנזק ומגדילה את סיכויי ההצלחה. פנייה אל מוסד גמילה מומלצת גם במקרים בהם המכור אינו מודע לבעיה אך הסובבים אותו כבר מזהים את ההתמכרות. כדאי לפנות להתייעצות מיד כאשר מזהים שימוש קבוע בסמים עם דגש על סמים קלים.

האם תיתכן התמכרות חוזרת?

התמודדות עם התמכרות היא מסע ארוך ורווי אתגרים. על מנת למנוע נפילה חוזרת חשוב לבנות מערך תמיכה מקיף ובהתאם לצורך גם להמשיך בטיפול אישי או קבוצתי. שימו לב לסכנת החלפת ההתמכרות הקיימת בהתמכרות חדשה. במקרים של התמכרות חוזרת יש לפנות בהקדם האפשרי אל מוסד גמילה ולהתחיל בתהליך מחדש.

אלו סיבוכים מתלווים להתמכרות לאלכוהול?

צריכה מופרזת ממושכת של אלכוהול גורמת נזק חמור לגוף ולנפש. הפגיעה הפיזיולוגית עלולה להתבטא בפגיעה בתפקוד הקוגניטיבי, פגיעה בכבד ובמערכת העיכול, סרטן. התמכרות לאלכוהול עלולה לגרום לשחמת הכבד. מחקרים גילו קשר בין צריכה ממושכת של אלכוהול בכמויות גדולות לבין תחלואה בסרטן. הפגיעה הפסיכו-סוציאלית מתבטאת באלימות במשפחה, קריסה כלכלית, פיטורין, גירושין, בידוד חברתי, דיכאון קשה.

כמה זמן נמשך הליך גמילה?

משך הזמן שתתבקשו לשהות במוסד הגמילה נקבע על פי דרגת החומרה של ההתמכרות, הנזק שנגרם לגוף, המצב הפסיכולוגי, רקע רפואי ופסיכיאטרי, גורמים סביבתיים. הצוות המקצועי במרכז ויקטוריה רנסנס מקפיד להרכיב בעבור כל מטופל תכנית גמילה אישית במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולבנות מערך תמיכה יעיל. מחפשים מוסד גמילה מקצועי ומנוסה עם צוות רופאים מובחר ויחס אישי לכל מטופל? חייגו עכשיו אל מרכז ויקטוריה רנסנס. ליצירת קשר חייג עוד היום 1-800-205-077 

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל
    דילוג לתוכן